Propagačné materiály

images/09-05-2012_02-49-12_crop.jpg

Útvar propagácie a cestovného ruchu v rámci realizácie projektu Podpora aktivít cestovného ruchu v meste Nitra v roku 2012 pripravil pre turistov,  ale aj domácich obyvateľov nové propagačné materiály o Nitre. Ako prvá bola vydaná v spolupráci s Krajským pamiatkovým úradom v Nitre brožúra „Národné kultúrne pamiatky – sprievodca pamiatkami“ a brožúra „Nitra - informácie pre turistov“, v ktorej sú opísané zaujímavosti a atraktivity v meste, informácie o ubytovacích a stravovacích zariadeniach, kultúrne podujatia a ďalšie zaujímavosti.

Ďalšou v poradí bola trhacia mapa Nitry a Turistická mapa mesta Nitry, v ktorej sa okrem iného nachádzajú aj tipy na výlety.

Medzi ďalšie brožúry patrí  Synagóga, Výlety do okolia Nitry, Nitra - mesto múzeí a galérií, Archeologické pamiatky Nitry, Veľká Morava, Nitra bez bariér, mapa Nitra bez bariér, ktoré môžu návštevníci nájsť v Nitrianskom informačnom systéme.  

Viac informácií je možné nájsť na zaktualizovanej webovej stránke www.nisys.sk alebo priamo na prevádzke Nitrianskeho informačného systému. 

 

 

 

Kalendár podujatí
E-pohľadnica

Pošli svojmu priateľovi elektronickú pohľadnicu z mesta Nitra.

Poslať pohľadnicu